czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 29 listopada 2011
  • wyświetleń: 3911

Uważaj, gdzie robisz zakupy!

Artykuł sponsorowany:

Nadchodzący świąteczny czas, zapewne nie jednego z nas przyprawi o prezentowy zawrót głowy. Dlatego, aby świąteczne zakupy nie budziły w nas niepokoju i zdenerwowania, a wręcz przeciwnie były dobrze zaplanowane, a przez to przyjemne i miłe, warto wybrać odpowiednie miejsce, w którym chcemy dokonać gwiazdkowych zakupów.

Decorto
Decorto mieści się przy ulicy Pocztowej 14 w Czechowicach-Dziedzicach.


Pamiętajmy również, że podczas wyboru odpowiedniego prezentu nie powinniśmy sugerować się własnymi upodobaniami, lecz preferencjami osoby obdarowywanej. Często mała rzecz, ale dobrej jakości wywołuje najszczerszy uśmiech na twarzy, dlatego warto dobrze przemyśleć, co sprawi prawdziwą radość obdarowywanemu.

Decorto


Jednym z godnych polecenia sklepów na przedświąteczne zakupy jest sklep Decorto w Czechowicach-Dziedzicach. Sklep charakteryzuje się pięknym, eleganckim, a przede wszystkim najlepszej jakości asortymentem - idealnym na bożonarodzeniowe podarunki. Niezdecydowani Klienci mogą również liczyć na miłą i fachową poradę sprzedawców.

Dodatkowo, podając przy kasie Decorto hasło: "CZECHO.PL"/ "PLESS.PL" oferujemy specjalny, świąteczny rabat w wysokości -10%.

Ci, którzy nie będą w stanie odwiedzić sklepu osobiście, mogą w domowym zaciszu pobuszować po jego internetowym odpowiedniku www.decorto.pl.

Serdecznie zapraszamy
Decorto.pl
ul. Pocztowa 14
43-502 Czechowice-Dziedzice