czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 grudnia 2011
  • wyświetleń: 7344

Nagrody pieniężne dla sportowców

Burmistrz Czechowice-Dziedzice Marian Błachut przyznał trzem sportowcom z naszej gminy: Pawłowi Wawrzyczkowi, Marcie Wykupil i Robertowi Szatanikowi nagrody pieniężne. Uhonorowany został również trener Bogusław Tyl.

Reklama

Wykupil Wawrzyczek
Marta Wykupil i Paweł Wawrzyczek · fot. trainerman / klub czecho.pl


Robert Szatanik zdobył dwa medale
Robert Szatanik


Pawłowi Wawrzyczkowi za osiągnięcia sportowe w kategorii junior młodszy przyznano nagrodę w wysokości 2500 zł brutto. Paweł zdobył miejsca medalowe (I,II,III) w Pucharach Polski Juniorów Młodszych, dwóch III miejsc w Pucharach Europy Juniorów Młodszych, I i II miejsca w Ogólnopolskich Olimpiadach Młodzieży w judo.

W takiej samej wysokości przyznano nagrodę Marcie Wykupil za zdobycie miejsc medalowych (I,II,III) w Pucharach Polski Juniorek Młodszych, III miejsca w Pucharze Europy Juniorek Młodszych, I i III miejsce w Ogólnopolskich Olimpiadach Młodzieży w judo.

Robert Szatanik otrzymał nieco niższą nagrodę, bo w wysokości 2000 zł brutto, za zdobycie I miejsca w Mistrzostwach Polski w TANG SOO DO MDK w 2011 r.

Bogusław Tyl otrzymał nagrodę w wysokości 4 000 zł brutto za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym.

wak / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.