czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 5 czerwca 2012
  • 8 czerwca 2012
  • wyświetleń: 6470

Remis 1:1 na początek Euro 2012

Remisem 1:1 zakończyło się pierwsze spotkanie Mistrzostw Europy w piłce nożnej pomiędzy Polską i Grecją. Na początku była euforia. Polacy prowadzili 1:0 po bramce Lewandowskiego. Potem przeżywaliśmy chwilę zwątpienia kiedy Grecy strzelili wyrównującą bramkę.

Reklama

Emocje sięgnęły zenitu kiedy Szczęsny otrzymał czerwoną kartkę, a sędzia podyktował rzut karny dla Grecji. Wtedy na wysokości zadania stanął wprowadzony na boisko Tytoń. Obronił rzut karny, a nasi piłkarze chwycili drugi oddech. Niestety Polakom nie udało strzelić zwycięskiej bramki i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Remis na początek Mistrzostw Europy na szczęście niczego nie przesądza. Polacy dalej mają szansę na wyjście z grupy.

W drugim meczu naszej grupy Rosjanie pokonali reprezentacje Czech 4:1. Patrząc na styl gry Rosjan, nie dziwi fakt, że przed turniejem mówiono o nich, że będą "czarnym koniem" turnieju.

Wracając do naszej zabawy w typowanie wyników - na remis z Grecją stawiało 14% graczy. 158 osób trafiło wynik 1:1, a 73 przewidziało remis. Wynik 4:1 dla Rosjan trafiło 8 osób, a 1301 graczy przewidziało wygraną Rosji.

Na prowadzeniu mamy 116 osób, które zgromadziły po dwóch spotkaniach 8 punktów. Zabawa się jednak dopiero zaczyna. Można do niej dołączyć w każdej chwili. Przypominamy, że zwycięzca zgarnie tysiąc złotych!

Statystyki Waszych typowań:

[typer_mecz=1]

[typer_mecz=2]

Ranking typujących:

[typer_ranking]

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.