czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 1881

Wysokie rabaty na dobryinteres.pl

"Kupuj z rabatem!" to hasło, które przyświeca serwisowi dobryinteres.pl. Już teraz można zrobić zakupy wybranych usług z rabatem i korzyścią, zarówno dla kupującego, jak i sprzedawcy. Aktualnie w serwisie znajdują się oferty z Pszczyny, Czechowic-Dziedzic i okolic.

Co może zyskać kupujący?

Dobryinteres.pl to serwis, w którym każdy może zakupić promocyjne kupony na różne usługi np. profesjonalną usługę fryzjerską, wspaniały masaż czy wyśmienitą kolację. Minimalna wielkość rabatu to 40%, co oznacza, że to naprawdę wyjątkowe okazje.

[dobryinteres]

Zamów newsletter

Aby być na bieżąco z wszystkimi ofertami, warto zamówić specjalny newsletter. Można go dopasować pod kątem oczekiwanej usługi i produktu oraz miejscowości. W tym celu w serwisie www.dobryinteres.pl po prawej stronie znajduje się specjalny formularz.

Jaką korzyść mają z tego sprzedający?

Po pierwsze firma zyskuje reklamę. Oferty z serwisu dobryinteres.pl są reklamowane w miejskich portalach - pless.pl, czecho.pl, bielsko.info i tychy.info oraz na ekranie LED zlokalizowanym w Pszczynie przy Rondzie Miast Partnerskich.

Po drugie firma jest w stanie sprzedać usługę, którą warunkuje np. czasem czy miejscem wykorzystania. Przykładowo restauracja, która w porze lunchowej ma mały ruch, może go znacznie zwiększyć, sprzedając promocyjne kupony właśnie na tę porę.

Jeśli Twoja firma jest zainteresowana udziałem w serwisie dobryinteres.pl, skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy, napisz na adres biuro@dobryinteres.pl.

Kupuj z rabatem - dobryinteres.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.