czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 28 września 2012
  • 30 września 2012
  • wyświetleń: 7086

Wyprzedaż garażowa u nas?

W miniony weekend w ościennych miejscowościach: w Pszczynie i w Bielsku-Białej odbyły się wyprzedaże garażowe. A gdyby tak podobną akcję zorganizować w Czechowicach-Dziedzicach, przyjęłaby się?

Bielszczanie zapraszali na trzecią w mieście wyprzedaż, tym razem w sobotę przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego. W Pszczynie taka akcja odbyła się po raz drugi na terenie giełdy ptaków przy ul. Broniewskiego (obok Kauflandu) w niedzielę. Podobnie próby cieszyły się w tych miastach ogromną popularnością i odniosły spory sukces.Moda na wyprzedaże garażowe przyszła do Polski z krajów Europy Zachodniej, głównie z Holandii, Niemiec i Szwecji. W takim jarmarku może uczestniczyć dosłownie każdy. Chodzi o sprzedanie niepotrzebnych rzeczy, które często zalegają na strychu, w piwnicy lub w garażu. Może to być stary sprzęt RTV, rowery, łyżwy, książki, płyty, maszyny do szycia, zabawki dla dzieci, gry planszowe i wiele innych.

Uwaga - jeśli ktoś w Czechowicach-Dziedzicach podejmie się organizacji takiego jarmarku, z naszej strony zagwarantujemy bezpłatną reklamę całej akcji. W tym celu prosimy potencjalnych organizatorów o kontakt na adres redakcja@czecho.pl.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.