Wiadomości

  • 15 listopada 2012
  • wyświetleń: 4854

Bal sylwestrowy w Karczmie Kuban

Artykuł sponsorowany:

Noc Sylwestrowa powinna być niezapomniana, spędzona w atmosferze szampańskiej zabawy. W tą wyjątkową noc życzymy swoim najbliższym wszystkiego co najlepsze na cały nadchodzący rok. Bal Sylwestrowy w Karczmie Kuban to nie tylko doskonałe miejsce na przywitanie Nowego Roku, ale również szansa na spełnienie noworocznych życzeń!

Karczma Kuban
Karczma Kuban


Karczma Kuban
Mapka dojazdu


Bal Sylwestrowy odbędzie się na Sali Balowej przygotowanej specjalnie na takie okazje, jak bale sylwestrowe, karnawałowe, wesela czy studniówki. Personel Restauracji zadba o doskonałe jedzenie podczas zabawy, a do tańca przygrywać będzie zespół Czarni. Istnieje również możliwość rezerwacji noclegów.

Wybierając Sylwestra w Karczmie Kuban możesz spełnić swoje noworoczne marzenia! Wśród Gości Balu zostanie rozlosowany Bon Turystyczny o wartości 2000 zł na wymarzone wakacje!

Karczma Kuban


Koszt udziału w Balu Sylwestrowym w Karczmie Kuban to 250 zł/os. Przy dokonaniu rezerwacji dla min. 6 osób Karczma udziela rabatu w wysokości 10%!

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.karczmakuban.pl, gdzie znajdą Państwo szczegółowe menu sylwestrowe.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc już dziś i zagwarantowania sobie niezapomnianej zabawy sylwestrowej oraz szansy na spełnienie marzeń w nadchodzącym Nowym Roku!

Restauracja Karczma KUBAN

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Spokojna 72

tel. 32 442 04 10
tel. 32 442 04 15
kom. 605461000

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Kuban" podaj

Karczma Kuban

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Kuban" podaj