czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 stycznia 2013
  • 7 stycznia 2013
  • wyświetleń: 8590

Naturhouse w Czechowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj

Artykuł sponsorowany:

Już 11 stycznia o godzinie 10 zostanie otwarte Centrum Dietetyczne Naturhouse w Czechowicach-Dziedzicach. W nowo powstałym Punkcie będzie można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

Na gości tego dnia czekać będą również konkursy z nagrodami w tym miedzy innymi miesięczna bezpłatna kuracja odchudzająca pod okiem specjalisty Dietetyka Anny Wierzgoń oraz poczęstunek składający się z dietetycznych produktów.

naturhouse


Skala problemu nadwagi jest z roku na rok coraz większa. Światowa Organizacja Zdrowia wskazuje już na epidemię otyłości. Nie pomagają alarmujące statystyki oraz przykłady innych społeczeństw, które przegapiły moment ostrzegawczy, jak to miało miejsce np. w Stanach Zjednoczonych. Liczba osób borykających się z nadwagą systematycznie wzrasta, a Polska znajduje się pod tym względem w czołówce państw na świecie!

- Otyłość to nie tylko defekt kosmetyczny. U osób z nadmiernymi kilogramami obserwujemy obniżoną samoocenę, liczne kompleksy, zwiększa się również prawdopodobieństwo wystąpienia chorób układu krążenia, cukrzycy, problemów z układem oddechowym, nowotworów czy zwyrodnień kręgosłupa - mówi Anna Wierzgoń, Dietetyk z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Czechowicach-Dziedzicach. Za najczęstsze przyczyny nadwagi uznaje się zbyt małą aktywność fizyczną oraz niewłaściwe nawyki żywieniowe, przekazywane w rodzinach z pokolenia na pokolenie.

Bezpłatne konsultacje dietetyczne

W dniu otwarcia Centrum Dietetycznego Naturhouse przy ulicy Targowej 4, będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji połączonych z pomiarami ciała oraz badaniami zawartości tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie. Każdy, kto odwiedzi Centrum Naturhouse otrzyma także specjalne poradniki zawierające cenne wskazówki żywieniowe.

- Na wizytę u dietetyka mogą się również zapisywać osoby, które chciałyby w zdrowy sposób przybrać na wadze lub profilaktycznie sprawdzić swoje wyniki i poddać ocenie eksperta dotychczasowe nawyki żywieniowe. Zapraszamy całe rodziny do naszych Punktów, porada jest bezpłatna, a może okazać się niezwykle pomocna i motywująca do pozytywnych zmian - przekonuje Zofia Urbańczyk z Naturhouse.

naturhouse


Aby zapisać się na bezpłatną konsultację wystarczy kliknąć:

naturhouse


Lub umówić się telefonicznie:

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Targowa 4, Czechowice - Dziedzice
kom. 796 977 977

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 11:00 -19 :00
Środa, piątek: 9:00 - 17:00Naturhouse Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj