czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2013
  • 17 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 4293

Gmina Bestwina sprzedaje grunty

Za nami:

Wójt Gminy Bestwina ogłosił przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż gruntów położonych przy ulicy Grobel Borowej w Kanowie.

Reklama

Do sprzedania jest 17 działek o powierzchni od 8 do 18 arów. Nieruchomość stanowi własność Gminy Bestwina i jest zlokalizowana w centralnej strefie Kaniowa. Teren jest częściowo uzbrojony. Otoczenie nieruchomości to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i pola uprawne. Działki są niezabudowane i posiadają dostęp do drogi gminnej bezpośredni lub przez działki stanowiące własność Gminy Bestwina.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 12 kwietnia 2013 roku. Wadium można wnieść na konto Urzędu Gminy Bestwina lub w kasie Urzędu Gminy Bestwina (pok. 15). Za datę wpływu wadium przyjmuje się datę wpływu środków na konto Urzędu Gminy.

Uczestnikom, którzy nie wygrają przetargu, wpłacone wadium zostanie zwrócone w przeciągu trzech dni po przetargu w kasie Urzędu Gminy Bestwina lub przelewem na wskazane konto. Wadium osoby wygrywającej przetarg zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości. W przypadku uchylenia się osoby, która przetarg wygrała od zawarcia umowy notarialnej, wadium przepada na rzecz sprzedającego.

Cena nieruchomości osiągnięta w przetargu płatna jest w całości, nie później niż na 3 dni przed zawarciem umowy notarialnej. Koszty aktu notarialnego ponosi nabywca. Przetarg odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2013 roku w siedzibie Urzędu Gminy w Bestwinie ul. Krakowska 111 (sala narad). Szczegółowe godziny przetargu oraz specyfikacja działek jest dostępna na stronie www.bestwina.pl

ab / czecho.pl
źródło: UG Bestwina

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.