czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 lipca 2013
  • 27 lipca 2013
  • wyświetleń: 11660

Odbiorą segregowane odpady

Za nami:

Na terenie sołectw w naszej gminie pojawią się mobilne punkty selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Będą one przyjmowały odpady komunalne segregowane.

Punkty pojawią się 13 lipca na terenie parkingu przy OSP Bronów (ul. Alojzego Czyża 10), 20 lipca na terenie parkingu przy OSP Ligota (ul. Wapienicka 36) oraz 27 lipca na terenie parkingu przy OSP Zabrzeg (ul. T. Gazdy 3). Czekać na odpady będą od 8.00 do 14.00.

Do mobilnych punktów mieszkańcy mogą dostarczyć: szkło, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe, metal, papier, meble i inne odpady wielkogabarytowe, odpady ulegające biodegradacji, odpady zielone - skoszona trawa, liście, gałęzie, zużyte baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (np. świetlówki itp.), odpady budowlane i rozbiórkowe pochodzące z drobnych prac remontowych, odpady niebezpieczne, przeterminowane lekarstwa I chemikalia, zużyte opony, popiół.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.