czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 sierpnia 2014
  • 4 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2595

Wymiana wodociągu na ul.Kołłątaja

W środę 30 lipca rozpoczęły się prace związane z wymianą wodociągu głównego na ulicy Kołłątaja w Czechowicach-Dziedzicach. Roboty prowadzone są na odcinku od ulicy Księdza J. Barabasza do ulicy Parkowej.

Reklama

Prace i związane z tym utrudnienia potrwają do końca sierpnia bieżącego roku. Wykonywane prace ziemne będą powodowały konieczność zajęcia pasa drogowego, co spowoduje czasowe niedogodności komunikacyjne. PWiK podkreśla, że nie są natomiast planowane przerwy w dostawie wody.

Wymiana wodociągu na ul.Kołłątaja - 04.08.2014 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Zakres prac na ulicy Kołłątaja przewiduje wymianę około 500 metrów wodociągu głównego. Wykonane zostaną też nowe przyłącza wodociągowe do znajdujących się tam budynków. Koszt całości robót szacowany jest na około 56 tysięcy złotych.

W przypadku pytań bądź uwag dotyczących prowadzonych na ulicy Kołłątaja prac mieszkańcy mogą dzwonić pod numer 215-37-17.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.