czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 18 maja 2015
  • wyświetleń: 3363

Smukła sylwetka last minute

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj

Artykuł sponsorowany:

Chcesz wysmuklić swoją sylwetkę przed wakacjami? Nie działaj pochopnie! Tylko dobry plan i właściwa metoda gwarantują sukces! Zrób to razem z Naturhouse w Czechowicach-Dziedzicach.

naturhouse


Skorzystaj z pomocy specjalisty

Zacznijmy więc od konsultacji z dietetykiem Naturhouse, który przeprowadzi dokładny wywiad dietetyczny, dokona niezbędnych pomiarów ciała, a także wykona badanie zwartości tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie. Ustali tym samym przyczynę nadmiaru kilogramów i na tej podstawie opracuje indywidualny plan kuracji, oparty na odpowiedniej diecie i suplementacji, która wspomoże cały proces. Będzie też nieocenionym wsparciem w trudnych chwilach i doskonałą motywacją, gdy już zdecydujemy się na walkę ze zbędnymi kilogramami.

naturhouse


Rady dietetyka Naturhouse, które pomogą zrealizować przedwakacyjną misję:

  • 1) Pij około 1,5 litra wody dziennie. To absolutne minimum, aby oczyścić organizm i przygotować go do lata. Odpowiednia ilość przyjmowanych płynów pozwala przyspieszyć przemianę materii i pozbyć się nagromadzonych w organizmie zapasów wody.
  • 2) Zamień wysoko przetworzone pokarmy na świeże warzywa i owoce. Teraz nie masz wymówki - na straganach pojawia się ich coraz więcej. Zamień ciężkie smażone dania na lekką sałatkę z warzywami, a w ramach przekąski zamiast batonika wybierz np. jabłko.
  • 3) Napędzaj metabolizm. Szczególnie teraz, gdy czasu do lata nie pozostało wiele, zadbaj o odpowiednią ilość błonnika w diecie i staraj się jeść regularnie 5 małych posiłków dziennie. To bardzo ważne, aby pilnować wyznaczonych godzin posiłków.
  • 4) Staraj się wykorzystać wolną chwilę na aktywność fizyczną. Częste spacery, basen, zumba - zamień komunikację miejską na rower. Ruch nie tylko zapewni nam dobre samopoczucie, ale przyczyni się też do redukcji tkanki tłuszczowej, a w połączeniu z odpowiednią dietą, pomoże ukształtować naszą sylwetkę tak, aby była w pełni gotowa na nadejście lata.


Stosując się do zaleceń dietetyka i wprowadzając na stałe prawidłowe zasady żywienia, efekty diety będą widoczne nie tylko na zdjęciach z wakacji!

Zachęcamy do skorzystania z konsultacji z ekspertem Naturhouse.

Aby się umówić wystarczy kliknąć w poniższy przycisk i wypełnić formularz:

naturhouse


lub umówić się telefonicznie:
Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Targowa 4, Czechowice-Dziedzice
Tel. 796 977 977

Naturhouse Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj