czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 listopada 2015
  • wyświetleń: 2428

Weź paragon, wygraj nagrody

1 października rusza nowatorska w naszym kraju loteria zainicjowana przez Ministerstwo Finansów - Narodowa Loteria Paragonowa. Aby wygrać wartościowe nagrody wystarczy... zabrać paragon. Do udziału w loterii zaprasza również Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach.

Celem loterii jest zachęcenie do wydawania i brania paragonów fiskalnych i tym samym uświadomienie Polakom, jak dużą rolę pełnią w uczciwym obrocie gospodarczym. Wszyscy, którzy na specjalnej stronie internetowej www.loteriaparagonowa.gov.pl zarejestrują dowód zakupu za minimum 10 zł, wezmą udział w losowaniu cennych nagród.

Na tych, którzy biorą paragony lub proszą o nie w sytuacji, gdy sprzedawca sam ich nie wręcza, czekają m.in. nowoczesne laptopy i tablety, natomiast raz w miesiącu będzie można wylosować samochód Opel Astra, a raz na kwartał - Opel Insignia. Uczestnikami loterii mogą być jedynie osoby, które ukończyły 18 lat. Każda z nich będzie mogła zarejestrować dowolną liczbę paragonów.

BM / czecho.pl
źródło: Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.