czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 stycznia 2016
  • wyświetleń: 7972

Pani Paulina Kost skończyła 100 lat!

15 stycznia do zaszczytnego grona 100-letnich mieszkańców naszej gminy dołączyła pani Paulina Kost. W tym niezwykłym dniu towarzyszyli jej najbliższa rodzina i przyjaciele.

100 lat Pani Pauliny Kost - 15.01.2016 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Podczas uroczystości burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut wraz z zastępcą kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Anną Mojżyszek mieli zaszczyt złożyć na ręce Czcigodnej Jubilatki kwiaty i upominki oraz najserdeczniejsze życzenia.

Atmosfera spotkania wprawiła panią Paulinę oraz zebranych gości w wyjątkowy nastrój. Nie zabrakło również czasu na refleksje i zadumę. Uroczysty dzień setnej rocznicy urodzin był okazją do pięknych wspomnień i rozmów o wspólnie spędzonych chwilach.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy pięknego jubileuszu, życząc pani Paulinie Kost dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, samych radosnych i pogodnych dni spędzonych w gronie najbliższych.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.