czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 czerwca 2016
  • wyświetleń: 5508

Stary plac zabaw stał się miejscem libacji, mieszkańcy liczą na nowy

Wypalona trawa i potłuczone butelki - tak wygląda... plac zabaw w rejonie ulicy Przebiśniegów w Czechowicach-Dziedzicach - alarmują mieszkańcy.

Plac zabaw przy ulicy Przebisniegow · fot. Biala


Przed kilkoma dniami na adres naszej redakcji przyszedł mail ze zdjęciami jednego z placów zabaw położonego w południowej części miasta. Choć miejsce ma służyć dzieciom i ich rekreacji, to wygląda na to, że korzystają z niego również inne osoby, niekoniecznie w sposób opisany w znajdującym się tutaj regulaminie.

- Plac zabaw jest miejscem spotkań i weekendowych libacji alkoholowych - napisała mieszkanka. - Wokół huśtawek jest podłoże składające się z mieszanki kamieni oraz potłuczonych butelek. Obok ławki znajduje się wypalone miejsce po ognisku - alarmuje.

Mieszkanka zaznacza, że plac jest w złym stanie i prosi się o modernizację. - Na placu znajdują się tylko dwie huśtawki (obie dla dzieci większych) oraz karuzela. Mamy również pseudoboisko do piłki nożnej, choć - jak mówi tablica przed wejściem - zabrania się na nim gier zespołowych - zauważa i apeluje o nowy plac zabaw dla najmłodszych, których w tej części miasta jest coraz więcej.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.