Wiadomości

  • 4 lipca 2016
  • 5 lipca 2016
  • wyświetleń: 14366

[ZDJĘCIA i WIDEO] Łukasz Piszczek w szkółce Borussii w Goczałkowicach

Jeszcze w czwartek Łukasz Piszczek walczył o każda piłkę z Cristiano Ronaldo, a już w weekend zawitał do rodzinnych Goczałkowic. Znalazł też chwilę czasu, by spotkać się z dziećmi trenującymi tutaj w letniej szkółce Borussii Dortmund.

Łukasz Piszczek w szkółce Borussi Dortmund w Goczałkowicach-Zdroju - 03.07.2016 · fot. pless.pl


Łukasz Piszczek był wyróżniającym się piłkarzem podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej we Francji. Prawy obrońca reprezentacji Polski oraz Borussii Dortmund fantastycznie zaprezentował się podczas wszystkich spotkań grupowych oraz w trakcie fazy pucharowej. Był równorzędnym przeciwnikiem dla najlepszych na świecie zawodników z Portugalii czy Niemiec.

Łukasz Piszczek w szkółce Borussi Dortmund w Goczałkowicach-Zdroju - 03.07.2016 · fot. Paweł Kanik, GOSiR Goczałkowice-Zdrój


Za to już w niedzielę Łukasz Piszczek odwiedził dzieci biorące udział w treningu dziecięcej szkółki BVB w Goczałowicach-Zdroju. Piłkarz obserwował trening, rozdawał autografy, pozował do wspólnych zdjęć z dzieciakami. Dla najmłodszych z pewnością była to nie tylko wspaniała nagroda za ciężką pracę na treningach, ale motywacja do dalszej pracy.
aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.