czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 lipca 2016
  • wyświetleń: 4707

Nowy program dofinansowania do wymiany kotłów

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach uruchomił pilotażowy program pn. " Dofinansowanie zadań realizowanych przez mieszkańców województwa śląskiego na rzecz ograniczenia niskiej emisji".

Reklama

O udzielenie dotacji mogą się ubiegać osoby fizyczne będące właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Termin składania wniosków wyznaczono na okres od 11 do 22 lipca w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Szczegółowe informacje na stronie WFOŚiGP.

Niezależnie od programu WFOŚiGW, w Gminie nadal trwają prace dotyczące przygotowania gminnego programu ograniczenia niskiej emisji na podstawie, którego mieszkańcy również będą mogli ubiegać się o dofinansowanie w formie dotacji na wybrane inwestycje ograniczające niską emisję, ale jego uruchomienie może nastąpić znacznie później.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.