czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 stycznia 2016
  • 14 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 9365

90' Festiwal: Stachursky wystąpił na scenie razem ze Scooterem - zdjęcia

Zdecydowana większość uczestników 90' Festiwalu pojawiła się na imprezie, aby usłyszeć największe hity zespołu Scooter. Niemiecka ekipa zameldowała się na scenie po godzinie 22.00. H.P. Baxxter wraz ze swoimi kompanami dali prawdziwe show!

90' Festival - 13.08.2016 · fot. bielsko.info


13 sierpnia do Bielska-Białej po raz trzeci zawitał największy w Europie festiwal muzyki lat 90-tych. Ogromna scena, rekordowe nagłośnienie, niesamowity pokaz pirotechniczny. Królem edycji był niemiecki zespół Scooter! Na terenie hali pod Dębowcem wystąpili także: ICE MC, Mark Oh, Twenty4Seven, Activate, Stachursky oraz Dj Quicksilver.

Loading...


Idea festiwalu narodziła się w 2013 roku, aby udowodnić, że rynek muzyczny nie zapomniał o muzyce lat 90-tych. Dowodem na nieśmiertelną popularność tych brzmień były tłumy fanów przybyłych na I i II edycję imprezy. Dębowiec - malownicza i najpiękniejsza część Bielska-Białej zamieniła się w największą scenę eurodance w historii. Stanęły na niej gwiazdy naszych muzycznych wspomnień.

Loading...


90' Festival to przede wszystkim muzyka, ale również rozrywka i dodatkowe atrakcje: świetna zabawa w wesołym miasteczku dla najmłodszych, przepyszna uczta w specjalnej strefie gastronomicznej, strefa VIP dla wymagających, sklep z gadżetami imprezy, wystawcy oraz niespodzianki i konkursy.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.