czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2016
  • 16 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 2301

Książka z biografiami znanych i mniej znanych mieszkańców gminy

Na początku sierpnia ukazała się nowa publikacja dotycząca naszych okolic. Drugi tom "Słownika biograficznego. Czechowice-Dziedzice Bronów Ligota Zabrzeg" to praca zbiorowa pod egidą Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic. Pierwszy tom został wydany dwa lata temu.

Książka prezentuje 85 biografii znanych i mniej znanych mieszkańców miasta i gminy Czechowice-Dziedzice, o których szczególnie warto wiedzieć i pamiętać. Dokonania i działalność tych wyjątkowych osób sprawiły, że ich biogramy zostały umieszczone w nowo wydanym tomie Słownika.

Drugi tom "Słownika biograficznego. Czechowice-Dziedzice Bronów Ligota Zabrzeg" jest pozycją jubileuszową - to 50 pozycja wydana przez Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic. Została wydana przy współudziale finansowym Towarzystwa oraz Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Planowane są prace nad kolejnym tomem serii.

Wydawnictwo jest możliwe do nabycia w cenie 40 zł w Izbie Regionalnej i w czechowickiej "Księgarni na Lesisku".

okładka słownik

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.