czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 grudnia 2016
  • 2 stycznia 2017
  • wyświetleń: 7903

Od stycznia będzie jedna, wspólna kasa PIM i PWiK

Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach Sp. z o.o. i Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach Sp. z o.o. od 1 stycznia 2017 r. będą prowadziły jedną, wspólną kasę w siedzibie PIM-u na ul. Szarych Szeregów 2.

Reklama

Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej, pim, kanalizacja
Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


W kasie będzie można opłacać rachunki za wodę i ścieki wystawione przez obie gminne spółki - zarówno przez PIM, jak i PWiK. Równocześnie, kasa przy siedzibie PWiK przy ul. Legionów 85 nie będzie już dłużej prowadzona w związku z czym nie będzie możliwości dokonywania zapłaty za wodę i ścieki oraz inne usługi świadczone przez PWiK w obecnej lokalizacji. Okienko kasowe przy ul. Szarych Szeregów 2 będzie obsługiwać klientów PIM oraz PWiK.

Na uruchomienie jednej, wspólnej kasy w ścisłym centrum miasta zdecydowano się głównie z uwagi na sugestie mieszkańców - od stycznia, dzięki utworzeniu jednego, wspólnego punktu kasowego będzie można teraz płacić rachunki za wodę i ścieki obu prowadzonych przez gminę spółek w jednym, stałym miejscu.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.