Wiadomości

  • 29 stycznia 2017
  • wyświetleń: 5626

Pierwsze kolędowanie z mieszkańcami Złotej Jesieni - zdjęcia

Za nami pierwsze kolędowanie z mieszkańcami Złotej Jesieni. - Tak naprawdę to był piękny koncert, takiego śpiewu dawno, dawno u nas nie było - dziękowała gościom Helena Janusz. Do podziękowań dołączyła się Wicedyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Jolanta Paszek.

Kolędowanie w DPS " Złota Jesień " - 01.2017 · fot. B.S, I.S


Pomysłodawczynią kolędowego wieczoru była Przewodnicząca Osiedla 'Centrum " Iwona Stępień, która rozpoczęła kolędowanie wzruszającą piosenką " Kolęda dla Nieobecnych ", a później między śpiewanymi kolędami przybliżyła historię powstania kolęd granych przez Rafała Turonia.

W kolędowaniu wzięli udział: Burmistrz Marian Błachut, Wiceburmistrz Maciej Kołoczek, Przewodniczący RM Damian Żelazny, ks. Proboszcz z parafii NMP Wspomożenia Wiernych Jerzy Ryłko, Radny RM Kazimierz Kocur, Prezes chóru Moniuszko i zarazem mieszkaniec Osiedla " Centrum " Czesław Białek, jak również członkowie Zarządu osiedla: Danuta Kopeć, Tomasz Jarczok, Czesław Gazda oraz mieszkanki osiedla: Urszula Gazda, Maria Fuchs i Gertruda Kublin.

W organizację tego wieczoru włączyli się również wolontariusze, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.

B.S, I.S / DPS Złota Jesień

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.