Reklama

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2017
  • 23 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 25969

[ZDJĘCIA] Czołowe zderzenie w Zabrzegu, sześć osób rannych

W sobotę wieczorem, około godziny 19:40, na ul. Sikorskiego w Zabrzegu doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów. Szcześć osób, w tym dziecko, zostało rannych. Droga była zablokowana półtorej godziny.

Czołowe zderzenie w Zabrzegu - 22.04.2017 · fot. bielsko.info


Policjanci z bielskiej drogówki wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Według wstępnych informacji do zderzenia doprowadziła kierująca Fordem Focusem, która na skrzyżowaniu z ul. Korfantego wymusiła pierwszeństwo na Oplu Vectra. Uderzenie było bardzo mocne. Na pomoc rannym ruszyli okoliczni mieszkańcy. Na miejscu błyskawicznie pojawiło się kilka zastępów straży i karetek pogotowia ratunkowego. Policja wytyczyła objazdy.

Czołowe zderzenie w Zabrzegu - 22.04.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Cztery osoby podróżujące Oplem w tym dziecko, oraz dwie osoby z Forda trafiły do szpitala. Na chwilę obecną stan poszkodowanych nie jest znany, ale według nieoficjalnych informacji uzyskanych przez portal, obrażenia żadnego z uczestników nie zagrażają życiu.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.