czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2017
  • 2 czerwca 2017
  • wyświetleń: 8458

Udaremniona próba samobójcza, 29-latek miał 2 promile

W środę około godziny 22.30 na ulicy Traugutta 29-letni mężczyzna próbował popełnić samobójstwo. Na miejscu interweniowały służby mundurowe, którym udało się udaremnić próbę.

- W dniu 31 maja patrol udał się pilnie na wiadukt kolejowy ulicy Traugutta, gdzie otrzymano zgłoszenie, że młody mężczyzna próbuje popełnić samobójstwo próbując skoczyć z wiaduktu będąc po drugiej stronie barierki - poinformowała czechowicka straż miejska.

Jak dodano w komunikacie, patrol na miejscu potwierdził zgłoszenie i zastał interweniujących policjantów. Na miejsce wezwane zostały także pogotowie ratunkowe i straż pożarna, a wiadukt został zamknięty dla ruchu.

Policjanci prowadzili z 29-letnim mężczyzną rozmowy i po pewnym czasie niedoszłego samobójcę udało się przekonać, aby zszedł z wiaduktu. Jak się później okazało był to czechowiczanin, miał dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

aka / czecho.pl
źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.