czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 6430

Bartłomiej Gajda został zawodnikiem szkockiego Hearts

Bartłomiej Gajda z Czechowic-Dziedzic został zawodnikiem szkockiego klubu Heart of Midlothian FC. Podpisany w poniedziałek kontakt będzie obowiązywał przez trzy lata.- Jestem bardzo zadowolony z warunków pod każdym względem. Włosi ociągali się w nieskończoność natomiast Szkoci byli bardzo konkretni i bardzo się cieszę, że trafiłem właśnie na Wyspy. Stąd już przecież bardzo blisko do Premiership - powiedział chwilę po podpisaniu kontraktu Bartłomiej Gajda. Dodaje, że Hearts posiada bardzo silny zespół U20, z którym w nowym sezonie zamierza walczyć o mistrzostwo - Dziękuje wszystkim za wsparcie i miejcie pewność, że nie zawiodę - obiecuje młody zawodnik.

W poprzednim sezonie Bartłomiej Gajda znajdował się w kadrze Górnika Zabrze. Rozegrał 12 spotkań ligowych w rezerwach zabrzańskiego klubu. Był również regularnie powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski.

Nowy klub Polaka, Heart of Midlothian FC w poprzednim sezonie zajął piąte miejsce w szkockiej ekstraklasie. W szerokiej kadrze drużyny znajduje się już dwóch innych Polaków: Krystian Nowak i Rafał Grzelak.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.