Wiadomości

  • 19 września 2017
  • wyświetleń: 7586

[WIDEO] Czechowicki zespół rockowy nagrał teledysk do nowego utworu

Rocker Soul, zespół rockowy z Czechowic-Dziedzic, nagrał teledysk do utworu "Uciekam". Utwór promuje nadchodzącą płytę zespołu pt. "Płomienie". W teledysku wzięły udział m.in. modelki Grabowska Models: Finalistka Miss Polski Nastolatek - Aleksandra Wyszomierska oraz Miss Polski Nastolatek- Klaudia Kucharska. Klip zrealizował Tomasz Madzia.Rocker Soul tworzy pięciu młodych, utalentowanych muzyków z Czechowic-Dziedzic, którzy przywracają muzyce Rockowej stary szalony image. Tykająca bomba, która eksploduje na scenie, porywając za sobą publiczność w każdym wieku. Energia płynąca z zespołu podczas koncertów jest efektem długoletniej znajomosci muzyków którzy jako paczka przyjaciół przeżyli wspólnie szkolne lata.

Na swoim koncie mają liczne sukcesy: ich Rock&Roll'owy singiel "Po Swojemu" stał się hitem Codziennej Listy Przebojów Radia Bielsko utrzymując się na niej przez blisko 2 miesiące, zajmując szczytowe pozycje. Wydali debiutancki album "W Mojej Głowie" na którym znajduje się 10 autorskich utworów po polsku, napisanych i skomponowanych przez członków zespołu.

rocker soul
rocker soul


Wielokrotnie występowali już na wielkich scenach wraz z gwiazdami takimi jak: Varius Manx, Sztywny Pal Azji, Bracia Figo Fagot, Gooral, Hunter, czy Plagiat199. Podczas XXV finału WOŚP 2017 wystąpili jako gwiazda wieczoru dla kilkutysięcznej publiczności, wypełniającej po brzegi rynek w Bielsku-Białej, a w 2016 roku zagrali dla równie licznej publiczności podczas Dni FCA.

Zespół jest w trakcie tworzenia "epki" z zupełnie nowymi kawałkami, na której będzie można znaleźć sporo mocnego gitarowego brzmienia, jak i balladę "Płomienie" nagrywanej wspólnie z licznie nagradzanym kwartetem smyczkowym z ZPSM w Bielsku-Białej. Do nowych utworów powstają równocześnie teledyski które już niedługo będzie można znaleźć w sieci. Marzeniem Rocker Soul jest wystąpienie na największych festiwalach rockowych Polski jak Woodstock, czy OpenEr festival, a także aby ich utwory znalazły się na playlistach topowych polskich rozgłośni radiowych.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.