czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 października 2017
  • 6 października 2017
  • wyświetleń: 11969

[ZDJĘCIA] Motocyklista w szpitalu, groźny wypadek na Mazańcowickiej

Do groźnego wypadku, doszło w poniedziałek około godziny 17:00 na ulicy Mazańcowickiej w Czechowicach-Dziedzicach. Motocyklista zderzył się z samochodem dostawczym. W wyniku zdarzenia, kierowca jednośladu trafił do szpitala z poważnym urazem nogi.

Reklama

Zderzenie VW i motocykla na Mazańcowickiej - 2.10.2017 · fot. czecho.pl


Jak wynika z ustaleń naszego portalu, 21-letni kierowca Volkswagena T4, podczas skrętu w lewo z ulicy Mazańcowickiej w ulicę Spokojną, zderzył się z motocyklem marki BMW. 47-letni kierowca jednośladu wykonywał manewr wyprzedzania samochodu dostawczego.

W wyniku tego zdarzenia, kierowca jednośladu doznał poważnego urazu nogi i trafił do szpitala. Policjanci z bielskiej drogówki zakwalifikowali to zdarzenie jako wypadek drogowy i sporządzili stosowną dokumentację z miejsca zdarzenia. Sprawę przejął Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej i prowadzi postępowanie przygotowawcze do późniejszej rozprawy w sądzie. Dopiero przed obliczem Temidy, zostanie ustalona dokładna odpowiedzialność za spowodowanie wypadku i sprawcy zostanie wymierzona kara.

Jak dowiedział się nasz portal, obaj kierowcy byli mieszkańcami Czechowic-Dziedzic. Na czas prowadzonych działań, ruch w obrębie skrzyżowania Mazańcowicka / Spokojna, był całkowicie zablokowany, przez ponad godzinę.

Pomoc merytoryczna - podinspektor Elwira Jurasz / KMP Bielsko-Biała

Miejsce zdarzenia

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.