czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 1 lutego 2018
  • 2 lutego 2018
  • wyświetleń: 7905

[ZDJĘCIA] Jaguar wpadł na drzewo. Kierowca trafił do szpitala

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło około godziny 20:30 na DK-1 w rejonie granicy Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca trafił do szpitala.

Jaguar wypadł z drogi i uderzył w drzewo - 1.02.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca Jaguara XJ najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, utracił panowanie nad kierownicą i zjechał na pobocze, gdzie samochód uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło na jezdni w stronę centrum miasta, tuż za skrzyżowaniem z ulicą Królewską w Bielsku-Białej. Kierowca trafił do szpitala. Nieoficjalnie wiadomo, że nic poważnego mu się nie stało, ale lekarz pogotowia ratunkowego zadecydował o dokładnych badaniach szpitalnych.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i patrol drogówki. W trakcie obsługi zdarzenia nie było większych utrudnień w ruchu za wyjątkiem momentu, w którym pomoc drogowa zajmowała się załadunkiem rozbitego samochodu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy.

Miejsce zdarzenia

sid / czecho.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.