Wiadomości

  • 3 lutego 2018
  • 7 lutego 2018
  • wyświetleń: 18204

[WIZUALIZACJE] Rekreacyjny zakątek na osiedlu Barbara

Burmistrz Czechowic-Dziedzic przedstawił na swojej stronie na Facebooku koncepcję budowy Parku Barbara. Na terenie pomiędzy ulicą Królowej Jadwigi i ulicą Rumana planowana jest budowa m.in. placu zabaw, pomostu na stawie, ścieżek rowerowych oraz siłowni plenerowych.

Koncepcja budowy Parku Barbara · fot. FB Burmistrz Marian Błachut


Jak poinformował burmistrz Marian Błachut w 2018 roku Urząd Miejski będzie kontynuował prace, które doprowadzą do realizacji koncepcji budowy Parku "Barbara" na terenie pomiędzy ulicą Królowej Jadwigi i ulicą Rumana.

- Będzie to miejsce idealne do wypoczynku i rekreacji - dla całych rodzin - a w jego skład wchodzić będą m.in. staw z pomostem, place rekreacyjne, ścieżki spacerowe, drzewa i zieleń niska oraz elementy małej architektury. Ponadto, na terenie parku chcemy zbudować dwa place zabaw - jeden dla dzieci młodszych, a drugi dla starszych - oraz siłownię plenerową. Wszystkie te obiekty będą ogólnodostępne i będą miały bezpieczne nawierzchnie. Wstępnie wybraliśmy już urządzenia, jakie chcielibyśmy, aby znalazły się w tych obiektach - można je obejrzeć w załączonych wizualizacjach. Co o nich sądzicie? A może uważacie, że powinny się tam znaleźć inne? Proszę o Wasze opinie i uwagi - czekam na nie z niecierpliwością - informuje Marian Błachut, burmistrz Czechowic-Dziedzic.

Jak Wam się podoba koncepcja zagospodarowania Parku Barbara?

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.