Wiadomości

  • 14 lutego 2018
  • wyświetleń: 9601

[ZDJĘCIA] Groźne zderzenie w Bestwinie. Trzy osoby zostały ranne

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 21:30 w Bestwinie na ul. Bialskiej. Trzy osoby zostały ranne.

Czołowe zderzenie w Bestwinie na ul. Bialskiej - 14.02.2018 · fot. czecho.pl


Ze wstępnych informacji jakie uzyskaliśmy na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca Opla Corsy utracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Peugeotem 206 prowadzonym przez kobietę. Siła uderzenia wyrzuciła francuskie auto z drogi, gdzie doszło do zderzenia z betonowym przepustem. Niezbędna okazała się interwencja strażaków. W dzianiach brały udział cztery zastępy.

Kierująca Peugeotem i kierowca Opla wraz z pasażerką, trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale konieczne jest wykonanie wszystkich szczegółowych badań. Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Droga w miejscu zdarzenia była bardzo śliska.

Początkowo informowaliśmy, że utrudnienia mają zakończyć się przed godziną 23:00, ale ten czas ulegnie wydłużeniu ze względu na szczegółowe pomiary. Na tę chwilę (godzina 22:40) wiadomo, że droga będzie zablokowana jeszcze przez min. godzinę.

Miejsce zdarzeniasid / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.