Wiadomości

  • 23 lutego 2018
  • 25 lutego 2018
  • wyświetleń: 5295

Bezdomny leżał na śniegu. Zauważyli go strażnicy miejscy

Z uwagi na ujemne temperatury straż miejska prowadzi kontrole miejsc przebywania osób bezdomnych. W środę w jednym z pustostanów w ten sposób natrafili na leżącego w śniegu 35-latka.

Zdarzenie miało miejsce 21 lutego po godzinie 18.00 w budynku na ulicy Moniuszki. - Strażnicy, zmierzając do środka budynku, zauważyli w ciemności coś leżącego na ziemi przypominającego worek. Po zbliżeniu się i przyświeceniu latarką stwierdzono, że jest to leżący na śniegu mężczyzna - opisuje interwencję SM.

Mężczyzna po obudzeniu poślizgnął się, a następnie przewrócił i leżał przez jakiś czas. Był to 35-letni mieszkaniec naszego miasta.

- Strażnicy z uwagi, że mężczyzna nie wiadomo jak długo leżał na śniegu i czy nie doszło do wyziębienia organizmu oraz uskarżał się na ból nosa, został przez partol przewieziony na Pogotowie Ratunkowe w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie został przebadany przez lekarza - przedstawia sytuację straż miejska.

Po skończonym badaniu i wizycie lekarskiej został przewieziony na noclegownie w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Łukasiewicza 13.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Działka przy ulicy Moniuszki" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Działka przy ulicy Moniuszki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Działka przy ulicy Moniuszki" podaj