czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 3228

Burmistrz będzie doradzał Zarządowi Województwa Śląskiego

Burmistrz Marian Błachut został powołany w skład Komitetu Sterującego Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego - kadencja 2018 - 2020. Gospodarz gminy Czechowice-Dziedzice odebrał dokument powołujący z rąk Michała Gramatyki - Wicemarszałka Województwa Śląskiego i zarazem wiceprzewodniczącego KS RIS, na pierwszym posiedzeniu komitetu w nowej kadencji.

marian błachut
Burmistrz będzie doradzał Zarządowi Województwa Śląskiego · fot. FB Burmistrz Marian Błachut


- Zostałem powołany Komitet Sterujący Regionalnej Strategii Innowacji jest organem opiniodawczo-doradczym Zarządu Województwa w sprawach związanych z programowaniem, koordynacją, realizacją, monitorowaniem i oceną polityki rozwoju województwa w zakresie innowacji. Członkowie Komitetu Sterującego RIS stanowią reprezentację opiniotwórczych środowisk naukowych, gospodarczych, instytucji wsparcia oraz jednostek samorządowych. Mam zaszczyt reprezentować w tym gronie Śląski Związek Gmin i Powiatów - poinformował na swoim Facebooku burmistrz Czechowic-Dziedzic.

Loading...

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.