Reklama

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2018
  • 22 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 49571

[WIDEO] Czechowice-Dziedzice w latach 90. - film perełka!

W sieci znaleźć można wiele ciekawych materiałów o Czechowicach-Dziedzicach. Wśród nich znalazła się absolutna perełka - kilkunastominutowy film o naszym mieście nakręcony w latach 90. XX wieku. Ciekawi jesteśmy Waszych wspomnień z tamtych czasów, a przy okazji zachęcamy do obejrzenia wideo.Na filmie przedstawiony został zarys historii Czechowic-Dziedzic, najważniejsze zakłady lat 90., zabytki, a także obiekty kulturalne i sportowe. Autorzy opowiadają o zróżnicowaniu naszego miasta oraz nieprzerwanym rozwoju.

Czechowice-Dziedzice w latach 90. · fot. youtube.com


W materiale znajdziemy wiele obiektów, które bądź zniknęły z krajobrazu Czechowic-Dziedzic, bądź całkowicie zmieniły swój wygląd. Być może nawet niektórzy z Was sami zobaczą siebie lub swoich znajomych.

aka / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Historyczne ciekawostki" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Historyczne ciekawostki

Odkurzamy stare zdjęcia i niezwykłe historie mieszkańców Czechowic-Dziedzic oraz okolicznych miejscowości sprzed lat. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Historyczne ciekawostki" podaj