Wiadomości

  • 16 maja 2018
  • 18 maja 2018
  • wyświetleń: 1880

ENEMEF: Minimaraton Deadpoola z premierą Deadpoola 2 w Multikinie

Materiał partnera:

Niegrzeczny i uwielbiany przez miliony fanów Deadpool powraca na wielki ekran! Zobacz premierowo "Deadpool 2" wraz z poprzednią częścią i przeżyj niesamowity wieczór wypełniony nieprzewidzianymi zwrotami akcji oraz rozbrajającym, ironicznym humorem, któremu nie sposób się oprzeć!

ENEMEF: Minimaraton z 2 częściami "Deadpoola" to spotkanie oko w oko z najbardziej kontrowersyjnym i niepoważnym superbohaterem w historii kina! Ubrany w czerwony kombinezon, wyposażony w dar samoregeneracji oraz moc jadowitego żartu na każdy temat, wojowniczy Deadpool nie cofnie się przed niczym. Bezlitośnie obśmiewając świat komiksu i kina rozbawi widzów do łez od napisów początkowych aż po sam koniec filmu, a nawet dłużej. Uwaga - tej nocy będzie niegrzecznie, niecenzuralnie i niebezpiecznie śmiesznie. Jesteś gotowy na taką dawkę pozytywnego "nie"? Znajdź w repertuarze seanse:
- DEADPOOL
- DEADPOOL 2 - premierowo!

ENEMEF: Minimaraton Deadpoola odbędzie się w piątek, 18 maja. Rozpoczęcie o 22.00, przewidywany koniec ok. 2.00 rano.

Ceny biletów (za dwa filmy, w tym premiera):
- 21 zł - cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 21 zł
- 25 zł - cena normalna
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina.

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj