czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6073

Mieszkanka Zabrzega spalała buty i butelki w piecu kuchennym

We wtorek, 29 maja eko-patrol straży miejskiej udał się do Zabrzega w celu dokonania kontroli jednej z posesji, gdzie według zgłoszenia w piecu centralnego ogrzewania mogły być spalane odpady.

Strażnicy sprawdzili źródła ciepła znajdujące się w budynku. Podczas kontroli w kominku zauważono niedopalone odpady. W budynku znajdował się także piecyk kuchenny, który w trakcie kontroli był rozpalony. Po otwarciu drzwiczek strażnik stwierdził zapach palącego się plastiku. W środku zauważono niedopalonego buta damskiego oraz plastikowe butelki. Ponadto w pojemniku obok pieca znaleziono drugiego buta, który był przygotowany do spalenia. Kobieta przyznała się, że wrzuciła buta i butelki do pieca, aby zagotować obiad.

Eko-patrol pouczył kobietę i zakazał dalszego spalania odpadów, a także zapowiedział kolejną kontrolę w nieoznaczonym terminie.

BM / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.