czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 października 2018
  • wyświetleń: 3075

Burmistrz wręczył nagrody w dziedzinach kultury i sportu

We wtorek 2 października, w gabinecie burmistrza oraz na sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, odbyły się uroczystości wręczenia nagród finansowych Burmistrza Czechowic-Dziedzic osobom szczególnie zasłużonym dla gminy w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnia i ochrony kultury oraz sportu.

nagrody um
fot. UM Czechowice-Dziedzice


Nagrody w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury otrzymali:
  • Jacek Cwetler - za całokształt działalności w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.
  • Barbara Bielaczyc - za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.


Nagrody za osiągniecie wysokich wyników sportowych otrzymali: trener Bogusław Tyl - Klub Sportowy Judo Czechowice-Dziedzice - za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie sportowym oraz zawodnik tego klubu: Wojciech Grądzki - Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych - I, Puchar Polski Juniorów młodszych - I,I, Reprezentacja Polski na Mistrzostwach Europy Kadetów.

nagrody um
fot. UM Czechowice-Dziedzice


Nagrody odebrali również zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Spartakus" w Bielsku-Białej: Dawid Szweda - Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Judo - I oraz Marzena Piecha - Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Judo - II.

Nagrodzonym na wniosek Burmistrza osobom nagrody wręczyli: Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, Zastępca Burmistrza Maciej Kołoczek i Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny.

Nagrodzonym gratulowano dokonań i zapału w pracy oraz osiągnięć w rozwoju i promowaniu kultury i sportu w Gminie Czechowice-Dziedzice. Zarówno Burmistrz, jak i przewodniczący Rady Miejskiej podkreślali również nieocenioną wartość, jaką działalność nagrodzonych w obu dziedzinach ma dla promocji Czechowic-Dziedzic w kraju i za granicą.

ab / czecho.pl, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.