Wiadomości

  • 27 października 2018
  • 23 listopada 2018
  • wyświetleń: 5380

Podróżnik Tomasz Michniewicz w Czechowicach-Dziedzicach

Za nami:

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Tomaszem Michniewiczem, w związku z premierą jego najnowszej książki. Odbędzie się ono 23 listopada o godzinie 17.00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach Filii nr 10, przy ulicy Węglowej 56.

Tomasz Michniewicz
Tomasz Michniewicz · fot. facebook.com/tomekmichniewicz/


"Chrobot. Życie najzwyklejszych ludzi świata" to historie życia siedmiu osób, z siedmiu krajów na świecie: Uganda, Kolumbia, Japonia, Zimbabwe, USA, Indie, Finlandia.

Słyszymy o różnych incydentach, ale dopiero taka zwykła codzienność opowiedziana w detalach pokazuje jak sprawy mają się naprawdę. Żadnych ekstremów, wojen, gwałtów, bogactwa nad miarę. Normalni, zwykli ludzie i ich życiorysy. O ile o kimkolwiek można powiedzieć, że jest zwykłym człowiekiem.

Premiera książki odbyła się 17 października, a na spotkaniu będzie możliwość jej zakupienia. Wstęp wolny.

Tomasz Michniewicz - podróżujący dziennikarz, fotograf i reportażysta, laureat kilku nagród za twórczość radiową i pisarską. Znany z anten Radia Zet, Programu III Polskiego Radia i radiowej Jedynki. Autor bestsellerów literatury non-fiction: "Samsara", "Świat równoległy" i "Swoją drogą".

Tomasz Michniewicz

aka / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MBP - Filia nr 10" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MBP - Filia nr 10

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MBP - Filia nr 10" podaj