czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 grudnia 2018
  • wyświetleń: 5886

Akademia im. Łukasza Piszczka w Goczałkowicach poszukuje trenerów

Akademia BVB im. Łukasza Piszczka rozpocznie swoją działalność latem przyszłego roku. Jak informuje Urząd Gminy w Goczałkowicach-Zdroju, trwają poszukiwania trenerów do szkółki.

Reklama

Goczałkowice,ŁukaszPiszczek,fotodnia,instagram
Łukasz Piszczek w Goczałkowicach-Zdroju na terenie budowy obiektów akademii piłkarskiej


- Dzięki najnowocześniejszej infrastrukturze sportowej udało nam się stworzyć warunki do rozwoju na europejskim poziomie. Dzieci i młodzież, dzięki zaangażowaniu Borussii Dortmund i Fundacji Akademia Łukasza Piszczka będą mogły doświadczyć w Goczałkowicach-Zdrój zbilansowanego i wszechstronnego rozwoju. To wszystko chcemy zrealizować przede wszystkim dzięki trenerom, którym chcemy przybliżyć i zaszczepić w nich naszą koncepcję szkolenia opartą na rozwoju i wychowaniu - czytamy na stronie Urzędu Gminy w Goczałkowicach.

Tam również pojawia się zaproszenie dla wszystkich zainteresowanych pracą i współpracą trenerek i trenerów. Podano także wymagania. Podstawowymi są: posiadanie minimalnej licencji UEFA B, predyspozycje do pracy z dziećmi i młodzieżą, dążenie do ciągłego rozwoju oraz samodyscyplina w realizacji celów. W zamian trenerzy mają otrzymać między innymi umowę o pracę na peł etat, a także atrakcyj ne wynagrodzenie. Do ich obowiązków będzie należało: profesjonalne przygotowywanie i opracowywanie jednostek treningowych, prowadzenie drużyny w rozgrywkach ligowych, opracowywanie i realizacja projektów Akademi i wyznaczanie standardów w rozwoju.

Zainteresowani powinni kontaktować się bezpośrednio z Fundacją Akademia Łukasza Piszczka - praca@fundacja-alp.pl.

Akademia Łukasza Piszczka, Piszczek

Akademia Łukasza Piszczka, Piszczek

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.