Wiadomości

  • 11 stycznia 2019
  • 14 stycznia 2019
  • wyświetleń: 8199

Nowe pingwinki do nauki jazdy na łyżwach na czechowickim lodowisku

Z myślą o najmłodszych użytkownikach lodowiska w Czechowicach-Dziedzicach, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na lodzie, zaprezentowano nowych pomocników do nauki jazdy na łyżwach. Oto sprzęt MOSiR poszerzył się w tym roku o 5 nowych pingwinków oraz 10 kasków dla dzieci, wraz z atestami.

MOSiR, lodowisko, Pingwin,
Marka Kinder Pingui po raz kolejny wspiera lodowisko w Czechowicach-Dziedzicach. · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


- Pingwinki oraz kaski, które są dostępne na naszym lodowisku to pomoce dla uczących się jeździć. MOSiR otrzymał sprzęt w ramach akcji promocyjnej Kinder Pingui i w tym roku kontynuuje współpracę - poinformował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Celem marki Kinder Pingui jest wspieranie rodziców w wychowywaniu radosnych dzieci. Przekazując lodowiskom sprzęt: chodziki pingwinki do bezpiecznej nauki jazdy na łyżwach, kaski oraz odblaskowe kamizelki marka Kinder Pingui oferuje dzieciom radość z pysznej zabawy jaką jest jazda na łyżwach, a rodzicom pewność, że ich dzieci mogą bezpiecznie stawiać pierwsze kroki na lodzie.

aka / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.