czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2019
  • 22 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 9364

[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek na ul. Zamkowej. Jedna osoba ranna!

W sobotę, 20 kwietnia około godziny 15:30 na ulicy Zamkowej w Czechowicach-Dziedzicach doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Siła uderzenia była na tyle mocna, że jedna osoba wymagała hospitalizacji.

Kolizja na ul. Zamkowej w Czechowicach-Dziedzicach - 20.04.2019 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zawinił kierowca Peugeota 301, który włączał się do ruchu, jednocześnie zawracając. Nie zauważył on Fiata Seicento, który prawidłowo poruszał się ulicą Zamkową od strony ulicy Lipowskiej. Doszło do czołowo-bocznego zderzenia. Do szpitala przewieziono pasażerkę Fiata.

Strażacy z lokalnej jednostki OSP zneutralizowali wycieki płynów eksploatacyjnych i odłączyli akumulatory w uszkodzonych samochodach. Patrol wypadkowy bielskiej drogówki sporządził dokumentację wypadku drogowego. W szpitalu okazało się, że obrażenia poszkodowanej nie są tak poważne jak początkowo sądzono (poniżej dni 7). Policjanci zakończyli postępowanie mandatem karnym.

Kilka godzin wcześniej także doszło do zdarzenia drogowego na terenie Czechowic-Dziedzic. Na ulicy Szkolnej w okolicy posesji nr 8, Fiat Seicento zderzył się z Oplem. W tym przypadku winnym kolizji był kierujący włoskim autkiem. W tym przypadku obeszło się bez rannych.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.