czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 maja 2019
  • 9 maja 2019
  • wyświetleń: 4324

Projekt OZE - Urząd Marszałkowski po raz piąty przesuwa termin

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

Urząd Marszałkowski kolejny raz przesunął termin rozstrzygnięcia konkursu, w ramach którego Gmina Czechowice-Dziedzice złożyła wniosek o dofinansowanie realizacji projektu grantowego pn. "Program poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice", na maj 2019 r.

Kolejny raz Urząd Marszałkowski uzasadnił zmianę terminu oczekiwaniem na odpowiedź Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Finansów w zakresie możliwości zwiększenia alokacji w przedmiotowym naborze. Przypominamy, że pierwotnie służby marszałka Województwa Śląskiego miały podać wyniki oceny zgłaszanych przez gminy wniosków w listopadzie 2018 r.

W związku z powyższym informujemy wszystkich mieszkańców, którzy zostali zakwalifikowani do projektu, iż bardziej szczegółowe informacje związane z ewentualną realizacją poszczególnych instalacji podamy najwcześniej po uzyskaniu informacji o wyborze lub braku wyboru do dofinansowania całego projektu grantowego.

Przypominamy, iż Gmina Czechowice-Dziedzice złożyła wniosek o dofinansowanie polegający na wykonaniu 660 instalacji OZE wytwarzających energię cieplną i/lub elektryczną w budynkach mieszkalnych będących własnością mieszkańców Gminy Czechowice-Dziedzice. W projekcie przewidziano udzielenie grantów na dostawę i montaż 413 instalacji fotowoltaicznych, 109 instalacji solarnych, 114 pomp ciepła (powietrzne - 89 szt. i gruntowe - 25 szt.) oraz 24 kotłów na biomasę.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Czechowicach-Dziedzicach" podaj