Wiadomości

  • 11 lipca 2019
  • 29 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 3575

X konkurs Firma Roku pod hasłem "Samorządy Przedsiębiorcom"

Prezydent Miasta Bielska-Białej, Starosta Bielski oraz Prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej mają zaszczyt zaprosić wszystkich przedsiębiorców do udziału w kolejnej, jubileuszowej X edycji konkursu Firma Roku 2019, pod hasłem "Samorządy Przedsiębiorcom".

Tytuł Firma Roku promuje szczególnie aktywne i dynamiczne firmy. Laureaci konkursu to przedsiębiorstwa, które z uwagi na swoją atrakcyjną ofertę oraz silną pozycję na rynku nie tylko kreują własny pozytywny wizerunek, ale mają znaczący wpływ na reputację swej gminy, powiatu, regionu. Do konkursu swoje kandydatury mogą zgłaszać mikro, małe, średnie oraz duże firmy działające na terenie miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego.

Nagrodą w konkursie jest przyznanie tytułu "Firma Roku 2019" oraz statuetki Dedala, której autorem jest bielska artystka Lidia Sztwiertnia.

Kapituła konkursu złożona z Prezydenta Miasta Bielska-Białej Pana Jarosława Klimaszewskiego, Starosty Bielskiego Pana Andrzeja Płonki oraz Prezesa Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej Pana Janusza Targosza, przyzna nagrody w kategoriach: Firma Roku 2019 Miasta Bielska-Białej, Firma Roku 2019 Ziemi Bielskiej, oraz nagrodę specjalną - Złotego Dedala 2019 dla najlepszej firmy subregionu południowego.

Zgłoszenia można składać poprzez e-mail na adres: biuroizby@cci.pl, pocztą lub osobiście w siedzibie Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 19 (II piętro), 43-300 Bielsko-Biała a także w Wydziale Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Plac Ratuszowy 5, III piętro, pokój nr 302, 43-300 Bielsko-Biała oraz w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 40, Biuro Podawcze lub pokój nr 310, 43-300 Bielsko-Biała, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 sierpnia br.

Aby zgłosić swój udział w konkursie przedsiębiorca zobowiązany jest do wypełnienia oraz podpisania Formularza Zgłoszeniowego. Szczegółowe informacje na temat X edycji konkursu Firma Roku 2019 znajdują się na stronach: http://www.cci.pl, http://www.um.bielsko.pl, http://www.starostwo.bielsko.pl.

Gala Finałowa konkursu Firma Roku 2019 oraz wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się w dniu 15 października br., w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej przy ul. 1 Maja 1.

Do pobrania:

aka, NB / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.