czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 13376

[FOTO] Bestwinka: solidna kraksa w centrum

W sobotę, 4 kwietnia około godziny 13:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Bestwince na ulicy Witosa. Interweniowały lokalne jednostki OSP, strażacy z JRG-2 w Czechowicach-Dziedzicach, zespół ratownictwa medycznego i patrol drogówki. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Reklama

Kraksa w centrum Bestwinki - 4.04.2020 · fot. Bielskie Drogi


Początkowe informacje mówiły o jednym samochodzie marki Porsche, który uderzył w elementy infrastruktury drogowej i mocno uszkodzony zablokował przejazd ulicą Witosa. W toku czynności wyszło na jaw, że sprawcą zdarzenia był kierowca dostawczego Opla, który wymusił pierwszeństwo na kierowcy Porsche, który wykonując manewr obronny zjechał z drogi i roztrzaskał swój samochód. Nie doszło do kontaktu między Oplem i Porsche.

Ratownicy medyczni przebadali uczestników kraksy. Nikomu nie stało się nic poważnego. Sprawca zdarzenia, czyli kierowca Opla Movano, został ukarany mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.