czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 5688

Skrzyżowanie ulic Niepodległości i Prusa będzie przebudowane?

Skrzyżowanie ulic Prusa i Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach będzie przebudowane? W środę, 8 kwietnia ogłoszono przetarg na projekt przebudowy tego skrzyżowania.

Reklama

Niepodległości, prusa, skrzyżowanie
Skrzyżowanie ulic Niepodległości i Prusa będzie przebudowane · fot. Google Street View


Przedmiot zamówienia obejmuje miedzy innymi projekt przebudowy odcinka ul. Niepodległości (droga gminna nr 350111S) wraz z przebudową skrzyżowania z ul. Prusa (droga powiatowe nr 4453S) na skrzyżowanie typu T, zmianę przebiegu odcinka ul. Prusa, likwidację istniejącej jezdni, zachowanie zjazdu na teren nieruchomości w obszarze przebudowy, przebudowę układu komunikacji pieszej w rejonie projektowanego skrzyżowania z zachowaniem dojść do bloków mieszkalnych, zagospodarowanie terenu i lokalizację miejsc postojowych w obrębie przebudowy, projekt sygnalizacji świetlnej wraz ze sterowaniem, obejmujący skrzyżowanie ul. Niepodległości z ul. Prusa oraz ul. Ogrodową.

Przypomnijmy, że według planów w tym roku sama ulica Prusa w Czechowicach-Dziedzicach ma być wyremontowana, a na niebezpiecznym skrzyżowaniu tej ulicy z ulicą Barlickiego powstanie rondo.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.