Wiadomości

  • 19 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 5198

Czechowiczanin w finałowej setce konkursu Talentobranie

Czechowiczanin Dawid Karpeta dostał się do Finałowej Setki konkursu #talentobranie. To konkurs muzyczny stworzony przez wytwórnię ID Records i Radio Eska.

Można głosować na finałową setkę, która przez miesiąc będzie walczyć o głosy fanów przez grupę #Talentobranie na Facebooku.

Konkurs wokalny #talentobranie to jedyna w swoim rodzaju rywalizacja przygotowana przez profesjonalistów, której formuła gwarantuje sprawdzenie się w każdym aspekcie, z którym spotykają się artyści w karierze. Konkurs zaczyna się w Internecie, aby następnie poprzez studio, spotkania z influencerami i transmisje na żywo móc znaleźć się na prawdziwej scenie wśród publiczności, przedstawicieli branży i sław!

- Nagrodą jest potężna trampolina do kariery, ale w naszym konkursie wygrywasz na każdym etapie - mówią organizatory akcji. Konkurs napędza akcja #śpiewajinagrywajwdomu, która zachęca do nagrywania swoich wykonań, aby bez wychodzenia z domu dać sobie szansę na sukces na poziomie, który dotychczas był w sferze marzeń.

Organizatorem jest wytwórnia ID Records tworzona przez profesjonalistów, a zwycięzców wybiorą fani i branża, wszystko to w niezwykle atrakcyjnej formule, która sprawi, że uczestnicy przeżyją niesamowitą przygodę oraz pozna ich mnóstwo nowych ludzi!

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.