czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 maja 2020
  • 6 maja 2020
  • wyświetleń: 4615

"Dobre, bo lokalne". Są pierwsze efekty akcji

Pierwsze firmy włączyły się w akcję "Dobre, bo lokalne", której celem jest promocja czechowickich przedsiębiorców i ich wsparcie w dobie kryzysu spowodowanego koronawirusem.

Reklama

dobre, bo lokalne, twój samorząd
"Dobre, bo lokalne". Są pierwsze efekty akcji · fot. Twój Samorząd


- Nasza inicjatywa została odebrana pozytywnie przez lokalnych przedsiębiorców. Słyszymy od nich dużo pochlebnych opinii. W wielu sklepach, małych sklepikach i punktach usługowych pojawiły się plakaty propagujące akcję - mówią działacze stowarzyszenia "Twój Samorząd". - Część materiałów została wydrukowana przez samych właścicieli sklepów, co świadczy o zainteresowaniu naszą inicjatywą oraz chęcią promocji swoich produktów i usług. Dziękujemy im i cieszymy się bardzo, że możemy pomóc w tych ciężkich czasach - dodają.

O co chodzi w akcji? - Chcąc wypromować lokalne produkty, sklepy oraz usługi stworzyliśmy akcję promocyjną "Dobre bo lokalne!". Zachęcamy wszystkich lokalnych przedsiębiorców do oznakowania swojego punktu jednym z naszych plakatów o tematyce akcji, aby uświadomić mieszkańcom jak ważne jest wspieranie lokalnych przedsiębiorstw. Plakaty można odebrać od nas, po wcześniejszym kontakcie lub samemu wydrukować - powiedział portalowi czecho.pl Dariusz Piechaczek z "Twojego Samorządu".

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.