czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 lipca 2020
  • 10 lipca 2020
  • wyświetleń: 14779

[WYNIKI ANKIETY] Internauci zagłosują na Rafała Trzaskowskiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj

W niedzielę, 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Zmierzą się w niej Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Na kogo zagłosują mieszkańcy gminy Czechowice-Dziedzice? Mamy wyniki ankiety portalu czecho.pl

Reklama

trzaskowski
fot. Sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego
W naszej ankiecie udział wzięło 217 osób. Zdecydowana większość z nich - 80% - wskazało, że w niedzielnej drugiej turze wyborów prezydenckich swój głos odda na Rafała Trzaskowskiego. 20% ankietowanych odda swój głos na Andrzeja Dudę.

Przypominamy, że w pierwszej turze wyborów, która odbyła się 28 czerwca, mogliśmy oddać głos na jednego spośród 11 kandydatów. Najlepsze wyniki uzyskali wówczas Andrzej Duda - 43,5% oraz Rafał Trzaskowski - 30,46%.

Mieszkańcy gminy Czechowice-Dziedzice również najchętniej głosowali na Andrzeja Dudę, który otrzymał 39,90% wszystkich głosów. Drugi wynik uzyskał Rafał Trzaskowski - na niego głos oddało 30,16% wyborców. Pełne wyniki z naszej gminy znajdziecie tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wybory prezydenckie 2020

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj