czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2020
  • 9 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1234

Rusza rekrutacja do programu "Czas na Młodzież!"

Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej we współpracy z Caritas Polska rusza z projektem, którego docelową grupę stanowi młodzież szkół średnich i studenci, w tym również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Reklama

Rusza rekrutacja do programu „Czas na Młodzież!”
Rusza rekrutacja do programu "Czas na Młodzież!" · fot. Caritas


Biorący udział w projekcie mają szansę podnieść swoje kompetencje społeczne takie jak: umiejętność pracy w grupie, zarządzania zasobami ludzkimi, motywowania innych do działań, wypracowywania kompromisów czy przyjmowania konstruktywnej krytyki. Uczestnicy zyskują również doświadczenie w pisaniu i realizacji projektów społecznych oraz przechodzą kurs kwalifikacyjny.

Zwieńczeniem udziału w projekcie jest uzyskanie certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo.

W związku z powyższym, poszukujemy wolontariuszy z rejonów: Cieszyna, Bielska-Białej i Andrychowa, którzy zechcą wziąć udział w projekcie.

forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ARqk9o8w00qAS9DxT90EOU8os7vw2TxLoEJ8YHydBLZUQlpQRlRCU0EyN0tDUzNUUUxUTURDVDA2NC4u.

mp / czecho.pl

źródło: Caritas Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.