czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 września 2020
  • 3 września 2020
  • wyświetleń: 1887

Decyzja Rady Miejskiej: Bez III raty za sprzedaż napojów alkoholowych

Przedsiębiorcy prowadzący na terenie gminy Czechowice-Dziedzice sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży, zostali zwolnieni z konieczności opłacenia III raty.

Reklama

Urząd Miejski, ratusz, Czechowice-Dziedzice
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Rada Miejska w Czechowicach-Dziedzicach postanowiła zwolnić przedsiębiorców prowadzących punkty sprzedaży na terenie gminy Czechowice-Dziedzice z opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży.

Przedsiębiorcy, którzy wnieśli opłatę za rok 2020 jednorazowo do dnia 31.01.2020r. mogą złożyć wniosek do Urzędu Miejskiego o zwrot 1/3 pobranej opłaty. Przedsiębiorcom, którzy wnieśli opłatę po 31.01.2020 roku, w myśl obowiązujących przepisów prawa, zwrot dokonanej płatności nie przysługuje.

Wniosek należy złożyć do 31 października 2020 r.

Uchwała wchodzi w życie po upływie czternastu dni od dnia jej ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego, co nastąpiło dnia 31.08.2020r.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.