Wiadomości

  • 26 października 2020
  • wyświetleń: 2025

Poradę w Ośrodku Interwencji Kryzysowej otrzymamy tylko zdalnie

Podbeskidzki Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Bielsku-Białej, który obsługuje również mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice, reaguje na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną w kraju i w województwie śląskim. W trosce o bezpieczeństwo informuje, że nie będzie przyjmować klientów osobiście do odwołania.

poik
Poradę w Ośrodku Interwencji Kryzysowej otrzymamy tylko zdalnie · fot. UM Bielsko-Biała


Tym samym pracownicy ośrodka zachęcają do korzystania z ich pomocy w formie zdalnej. Możliwości jest kilka. Do POIK-u można zadzwonić pod nr tel. 338146221, 3319288, 338119900. Można też skorzystać z kontaktu przez Facebooka i Skype: Podbeskidzki Ośrodek Interwencji Kryzysowej, a także napisać maila na adres: poikbielsko@interia.pl

Warto dodać, że ośrodek jest czynny całą dobę, pod podane nr tel. można dzwonić także nocą. Także wszystkie porady prawne w POIK-u od 1 listopada br. także będą realizowane w formie telefonicznej i e-mailowej.

mp / czecho.pl

źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.