czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1031

Ulga na start, składki, czy mały ZUS - będą szkolenia online

Oddział ZUS w Bielsku-Białej organizuje bezpłatne online szkolenia. Najbliższe już 28 stycznia, a poruszane zagadnienia dotyczyć będą m.in. działalności nieewidencjonowanej, ulgi na start, preferencyjnych składek, małego ZUS plus.

Reklama

Oddział ZUS w Bielsku-Białej organizuje w styczniu i w lutym webinaria dla klientów. Szkolenia odbywać się będą online, a udział w nich jest całkowicie bezpłatny.

Już 28 stycznia, w godz. od 11.00 do 13.00 odbędzie się szkolenie "ABC działalności gospodarczej. Ulgi w opłacaniu składek", które kierowane jest głównie do przedstawicieli biznesu, biur rachunkowych, ale też osób zainteresowanych otworzeniem własnej firmy. Podczas spotkania omówione zostaną takie zagadnienia jak działalność nieewidencjonowana, ulga na start, składki preferencyjne, mały ZUS plus. Będzie możliwość zadawania pytań i otrzymania odpowiedzi na nurtujące przedsiębiorców pytania.

Zgłaszanie umów o dziełoNa kolejne online spotkanie z ekspertem ZUS będzie można się umówić na 16 lutego, w godz. od 11.00 do 13.00. Podczas webinarium szeroko omówiony zostanie temat dotyczący zgłaszanie do ZUS umów o dzieło.

- Przepisy obowiązują od początku tego roku i jest to nowość, z którą muszą się zmierzyć zarówno płatnicy składek, jak i osoby fizyczne. Dlatego zachęcamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez bielską placówkę. Ich internetowa transmisja pozwala na udział w dowolnym miejscu i co najważniejsze pozwala na oszczędność czasu, gdyż nie ma potrzeby przyjazdu do oddziału, a można w nich uczestniczyć będąc w swoim biurze czy w domu - zachęca Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Jak zgłosić się na szkolenie?Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są pod adresem e-mail: szkolenia_Bielsko-Biala@zus.pl

W zgłoszeniu należy podać dane: imię i nazwisko uczestnika szkolenia, adres e-mail, na który wyślemy zaproszenie, numer telefonu kontaktowego, nazwę firmy - jeśli dotyczy.

Szkolenia odbędą się za pośrednictwem narzędzia Cisco Webex Meeting. Aby wziąć udział w webinarium niezbędne jest posiadanie komputera z dostępem do Internetu. Dołączając do wydarzenia uczestnik wyraża zgodę na publikowanie wizerunku. Istnieje możliwość uczestnictwa bez udostępniania obrazu i dźwięku ze swojego urządzenia. Wyjaśnień w sprawie szkoleń udziela Ewa Ficoń, tel. 33 825 30 23.
Szczegóły wszystkich szkoleń i harmonogram spotkań organizowanych przez ZUS dostępny jest na stronie http://www.zus.pl w zakładce szkolenia i wydarzenia.

ar / czecho.pl

źródło: ZUS Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.