czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 3914

Pracowity poniedziałek dla strażaków z terenu naszej gminy

Poniedziałek był pracowitym dniem dla strażaków z jednostek z terenu gminy Czechowice-Dziedzice. Członkowie PSP oraz OSP wyjeżdżali do trzech zdarzeń.

Reklama

Pracowity poniedziałek dla strażaków z terenu naszej gminy
Pracowity poniedziałek dla strażaków z terenu naszej gminy · fot. OSP Ligota


Do niebezpiecznej sytuacji doszło przed południem przy ulicy Powstańców Śląskich w Ligocie - doszło tam do uszkodzonego gazociągu średniego ciśnienia. Działania strażaków polegały na zamknięciu ulicy oraz ewakuacji mieszkańców z pobliskich domów. Na miejscu pracowały dwa zastępy z OSP Ligota oraz JRG1 Bielsko-Biała a także pogotowie gazowe. Działania zakończono około 12.45.

Pracowity poniedziałek dla strażaków z terenu naszej gminy
Pracowity poniedziałek dla strażaków z terenu naszej gminy · fot. OSP Dziedzice


Do dwóch zdarzeń wyjeżdżali wczoraj druhowie z OSP Dziedzice. Około 11.05 jednostka została zadysponowana do usunięcia plamy oleju przy ul. Poziomkowej w Czechowicach-Dziedzicach. Kilka godzin później, około godziny 19.00 zostali oni zadysponowani do otwarcia mieszkania w bloku przy ulicy Traugutta, w którym zasłabła kobieta. Do tego zdarzenia zostali również zadysponowani strażacy z JRG 2 - Posterunku Zamiejscowego PSP w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

źródło: OSP Dziedzice, OSP Ligota

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.